Nabízím nízkonákladové fotopráce. Služby jsou vhodné zejména pro doplnění webových stránek zaměřených na obchod a služby. Po domluvě lze fotit i cokoliv jiného. Neváhejte mě kontaktovat.

Portfolio mých snímků naleznete v galerii. Pokud se Vám některý snímek zalíbí, mohu Vám dodat originál v plném rozlišení. Případně po domluvě mohu instalovat vybrané snímky ve Vašich prostorách. Nechám vytisknout, zarámovat, přivezu, nainstaluji.

Panorama provozovny

Panoramatický snímek interiéru provozovny nebo výrobních prostor vytváří důvěrnější vztah zákazníka k obchodníkovi / výrobci. Ideální pro umístění do webové prezentace. Návštěvník webových stránek pak vidí téměř na vlastní oči, že internetový obchodník skutečně někde existuje nebo že výrobce má skutečné výrobní prostory. Boří se tím hranice nedůvěry vůči často nejistým internetovým nákupům. Navíc si potenciální zákazník vytváří představu na základě konkrétní fotografie a lépe si Vás tak zapamatuje.

Výsledný snímek je tvořen sekvencí snímků z různých pozorovacích úhlů, které jsou pomocí specializovaného software spojeny dohromady. Následuje výřez a korekce rušivých elementů ve snímku. Kromě panoramatických Vám rád vytvořím i klasické snímky.

Ukázka

ukázka

Vnitřní vybavení ordinace www.zubbar.cz.

Panoramatický snímek

Panoramatický snímek libovolného interiéru i exteriéru. Parametry výsledného snímku jsou limitovány dispozicemi fotografovaného objektu. Například malé místnosti jsou pro dosažení rozumného výsledku problematické.

880 Kč

Každý další panoramatický snímek jiné části objektu pořízený ve stejný čas na stejném místě.

440 Kč

Obyčejný snímek jiné části objektu pořízený ve stejný čas na stejném místě.

80 Kč

Vedlejší náklady

Fotografování v Praze, Kladně a blízkém okolí.

0 Kč

Dodatečné náklady na dopravu v lokalitách mimo okolí Prahy nebo Kladna.

10 Kč/km

Zadat poptávku